• Anasayfa
             

Görevli Hakemler

 Okul Sporları Yıldızlar Yüzme Müsabakaları Hakem Görevlendirme
 10 Yaş Teşvik Yarışları Hakem Görevlendirmesi
 19 Mayıs Yüzme Yarışları Hakem Görevlendirmesi
 Okul Sporları Minikler Yüzme Yarışları Hakem Görevlendirmesi
11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi İl Vize Yarışları Hakem Görevlendirmesi
 Bireysel Kısa Kulvar Yüzme Şampiyonası ve Milli Takım Kamp Seçmeleri İl Ön Elemesi Hakem Görevlendirmesi
 15 Temmuz Şehitlerini Anma Ve 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi İl Vize Yarışmaları Hakem Görevlendirmesi
 Türkiye Spor Yazarları Derneği Bursa Şubesi Teşvik Yarışları Hakem Görevlendirmesi
 T
urkcell Türkiye Uzun Kulvar Yıldız Genç Ve Açık Yaş Milli Takım Seçme Müsabakası (50m)
 Okul Sporları Küçükler Yüzme Müsabakaları 21-23 Mart 2018
 11-12 Yaş Bayan – Erkek Yüzme Gelişim Prpjesi İl Vize Seçme Yarışları 2018 Yılı ( 25 Mt ) 31 Mart-1 Nisan 2018
 Okul Sporları Yıldızlar Yüzme Müsabakaları 3-5 Nisan 2018
 11-12 Yaş Ulusal Yüzme Gelişim Projesi Bursa 2.Etap 1.Vize Yarışları Haziran-1 Temmuz 2018
 Turkcell 13 Yaş Bayan-Erkek Bireysel Yüzme Şampiyonası ve Yıldız-Genç ve Açık Yaş Türkiye Kısa Kulvar Milli Takım Seçmesi 30 Haziran-1 Temmuz 2018
 Amatör Spor Haftası Yüzme Yarışları Hakem Görevlendirmesi 07.10.2018
 Türkiye Yüzme Federasyonu 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Vize Yüzme Yarışları 20-21/10/2018
 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Yüzme Yarışları Reglamanı 27-28 Ekim 2018
Turkcell Türkiye Açık Yaş Milli Takım Seçmeleri Baraj Geçme Müsabakaları 16-17-18 Kasım 2018
 7-8 Yaş Yüzme Teşvik Yarışları 1-2 Aralık 2018
 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi İl Vize Yarışmaları 5-6/01/2019
 Türkiye Yüzme Federasyonu 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi Vize Yarışları ve Türkiye Arena Uzun Kulvar 13 Yaş Bayan, 13 Yaş -14 Yaş Erkek Bireysel Yıldızlar Yüzme Şampiyonası İl Seçmesi
 Okul Sporları Küçükler Yüzme Müsabakaları 12-14/03/2019
 Okul Sporları Yıldızlar Yüzme Müsabakaları 26-28/03/2019
 23 Nisan Yüzme Şenlikleri Hakem Görevlendirmesi 23/04/2019
 Okul Sporları Yıldızlar Grup Müsabakaları 17-19/05/2019
 Okul Sporları Minikler A-B Yüzme Müsabakaları 22-23/05/2019
 Türkiye Yüzme Federasyonu 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi İl İçi Vize Yarışları 25-26/05/2019
 Türkiye Arena Uzun Kulvar 13 Yaş Bayan, 13 Yaş-14 Yaş Erkek Küçükler Bireysel Yüzme Şampiyonası (50m) Ve Türkiye Turkcell Kulüplerarası Uzun Kulvar Genç-Açık Yaş Türkiye Şampiyonası ve Yıldızlar Bireysel Yüzme Müsabakaları İl Seçmeleri 21-23/06/2019
 Türkiye Yüzme Federasyonu 11-12 Yaş Ulusal Gelişim Projesi 4. Vize Yarışları 20-21/07/2019
 Amatör Spor Haftası Hakem Görevlendirmesi 13.10.2019
 29 Ekim Cumhuriyet Kupası Yarışları 26-27/10/2019