• Anasayfa
             

 • Kulüplerimizin Dikkatine - 14/01/2019
 • KÜLÜPLERİMİZİN  DİKKATİNE

  Türkiye Yüzme Federasyonu Portalında "Online Yarış Listesi Gönderim Sistemi" aktif edilmiştir. 

  Dijital arşivlerimizin oluşmasında önemli bir paya sahip olan bu sistemin kullanımı çok kısa bir süre içerisinde zorunlu hale getirilecek, yarışmalar için e-posta veya farklı yollar ile gönderilen sporcu listeleri kabul edilmeyecektir. Bu durum, yerel ve ulusal tüm yarışmalar için geçerli olacaktır.

  Bu sebepten ötürü sisteme tüm sporcularınızı kayıt ettiğinizden ve bu sporcuların kimlik numaralarının sistem tarafından doğrulandığından emin olunuz. Unutmayınız ki T.C. Kimlik numarası onaylanmayan T.C. vatandaşı sporcular yarış listelerine eklenememektedir.

  Sistemin kullanımını daha hızlı öğrenmek için dilerseniz yardım videosunu izleyebilirsiniz. Bununla birlikte, yarışma listenizde göreceğiniz "Örnek 11-12 Yaş Yarışmaları (Sistem Testi)" isimli yarışma, denemeleriniz için oluşturulmuş bir yarışma olup, testlerinizi/denemelerinizi bu yarışma üzerinde yapabilirsiniz.

  Konu ile ilgili destek talepleriniz için portal sol menüsünde bulunan "Destek Talepleri" bağlantısını kullanabilirsiniz. 
  Anadolu yıldızlar  ligi seçme ve Okul sporları seçme müsabakalarının yarış girişleri  İl Temsilciliğinin  mail adresine gönderilecektir.
   

  Duyuru Arşivi

 • Türkiye Turkcell Yıldız, Genç ve Açık Yaş Baraj Geçme Müsabakaları ( 25 M. ) 2.Gün Sonuç